Zakończenie r...

  • Dołącz do nas

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W piątek 26 czerwca 2015 roku na uroczystym apelu został podsumowany rok szkolny 2014/15. Na apel przybyli uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała dyrektor szkoły mgr Teresa Skolimowska, która przywitała wszystkich uczniów, obecnych rodziców oraz biorących w naszej uroczystości gości w osobie dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Tczewie pana Stanisława Sumowskiego oraz przewodniczącą Gminnej Komisji Oświaty w Starym Targu panią Marzenę Tutlewską. Następnie dyrektor szkoły przedstawiła wyniki klasyfikacji rocznej i i wręczyła świadectwa najlepszym uczniom.  Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy reprezentowali w minionym roku szkolnym szkołę w środowisku lokalnym, powiatowym, wojewódzkim, a nawet w ogólnopolskim. Rodzice uczniów wyróżniających się w nauce ze średnią ocen co najmniej 5,00  otrzymali listy gratulacyjne, a rodzice, którzy okazali serce i „pomocną dłoń” szkole otrzymali pisemne podziękowania. W kolejnej części apelu uczniowie klas szóstych – absolwenci złożyli przyrzeczenie na sztandar. Następnie głos zabierali obecni goście. Wszyscy gratulowali uczniom osiągnięcia wysokich wyników w nauce i życzyli ciekawych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Uroczysty apel zakończono odśpiewaniem „Pieśni szkoły”. Po części oficjalnej nadszedł czas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami w klasach.
Najlepsi uczniowie:
Klasa I: Mikołaj Nietz, Antonina Santowska; klasa II: Michał Bajkowski, Grzegorz Lesiuk, Tomasz Michniewicz, Maciej Ozga; klasa III: Wiktoria Bober; Krystian Dudziński, Natalia Rybak, Julia Wolniakowska, Julia Willma; klasa IV: Filip Galara, Julia Łukasik, Izabella Radtka, Zuzanna Sawińska, Amelia Stech; klasa V: Julia Michniewicz, Robert Ozga, Magdalena Styczeń, Patrycja Wyszyńska; klas VI: Agnieszka Łukasik,  Julia Makowska, Damian Sawczuk.

 Zapraszamy do galerii zdjęć……

Skip to content