Finał III edy...

Finał III edycji szkolnego konkursu Mam Talent – 07 maja 2024 r.

💃🕺🎤🤸‍♀️🤸🚣‍♂️⚽️🥅🎨✍️

7 maja 2024 r. w naszej szkole odbył się finał III edycji szkolnego konkursu Mam Talent.
Finał przebiegał z przygodami – sprzęt odmawiał posłuszeństwa i płatał nam figle. Mimo to, udało się wszystkim uczestnikom zaprezentować swoje wspaniałe talenty!!!
Uczniowie tańczyli, śpiewali, wykonywali skomplikowane układy akrobatyczne, malowali, rysowali, żonglowali piłką. WIELKIE BRAWA DLA NASZYCH UZDOLNIONYCH UCZNIÓW!!!
Zwyciężył duet taneczny Zuzia i Wiktoria oraz Danusia wykonująca piękne prace plastyczne. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z duetu akrobatycznego – Lenka i Kinga. Trzecie miejsce jury przyznało Ani, która zaprezentowała się w tańcu nowoczesnym.
Laureaci otrzymali piękne nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy książki z pamiątkowym wpisem.
Jeszcze raz gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!
/Informacja: Grażyna Sekida/

Zapraszamy do galerii …