XXI FINAŁ WOŚP

XXI FINAŁ WOŚP

GRALIŚMY DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI SENIORÓW

ZEBRALIŚMY: 4542,04

No i …… działo się w Szropach w Domu Strażaka, działo się również w GOK w Starym Tagu. W imieniu Sztabu działającego przy Szkole Podstawowej w Szropach, informujemy, że udało nam się dzięki życzliwości naszej gminnej społeczności zebrać  13 stycznia 2013 r. kwotę 4542,04 zł, która zasili konto Fundacji  WOŚP. Atrakcji podczas „naszego grania” było wiele i każdy mógł coś odpowiedniego dla siebie znaleźć – chociażby wypić kawę i skosztować pysznego ciasta, obserwując przy tym występy uczniów, mógł pokołysać się w takt rytmów granych przez zespół Zibi-Tom w Szropach i zespół wokalno-instrumentalny w Starym Targu. Loteria fantowa, ciepłe przysmaki z bufetu  oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy, cieszyły się popularnością wśród najmłodszych. Najwięcej emocji, jak każdego roku, wzbudziła licytacja gadżetów WOŚP. Uzyskane kwoty jak na nasze środowisko były wysokie – jedna z koszulek XXI Finału WOŚP osiągnęła cenę 120 zł, a kubek 110 zł.
Wszystkim wolontariuszom , nauczycielom i pracownikom ze SP w Szropach i ZS w Starym Targu, OSP w Szropach, GOK w Starym Targu, zaangażowanym rodzicom, sponsorom i wszystkim mieszkańcom naszej gminy, którym nie była obojętna nasza akcja, pragniemy , za każdy ofiarowany grosik serdecznie podziękować.

Sie ma 🙂