Szkolna zabaw...

  • Dołącz do nas

Szkolna zabawa karnawałowa – 5 lutego 2016 r.

Tradycyjnie, w tym roku na tydzień przed feriami, odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły. W piątek 05 lutego od samego rana o  dekorację „sali gimnastycznej” zadbała pani M. Czerwińska i Anna Kozaczek, która wraz ze Szkolnym Samorządem Uczniowskim, podjęła się organizacji całego balu karnawałowego.

W kolorowej scenerii, przy różnorodnej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, które dostarczyły mnóstwa radości. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, Spiderman`ów, czarodziejek, cyganek, bohaterów dziecięcych powieści, sportowców. Wyróżnione dzieci, które brały udział w konkursie na najpiękniejsze przebranie karnawałowe po prezentacji  otrzymały nagrody.  Wyłoniono również, jak tradycja nakazuje „Królową i Króla Balu”. Królową została Klaudia Nowakowska, a królem Czarek Sawczuk.

Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole.

Galeria całego karnawałowego przedsięwzięcia wyraźnie przedstawia, że z każdą chwilą zabawa nabierała tempa i dynamiki.

Zapraszamy do galerii zdjęć……

 

Skip to content