Integracja ze...

  • Dołącz do nas

Integracja zespołu klasowego – Malbork kl. VII – 31 marca 2023 r.

Dnia 31.03.2023 r. klasa VII zorganizowała wyjazd do Malborka.
Celem przewodnim naszego wyjazdu była integracja zespołu klasowego. Głownymi punktami naszej wycieczki było zwiedzanie muzeum Miasata Malbork, Twierdzy Malbork, Ratusza Staromiejskiego, Bramy Garncarskiej, Wieży ciśnień oraz wspólnie zaplanowane ognisko na terenie Centrum Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malborku nad Nogatem. Nad bezpieczeństwem oraz sprawnym przebiegiem wycieczki czuwał wychowawca klasy. Oczywiście humory jak i pogoda dopisywały, a zdobyta wiedza historyczna na temat naszego pięknego miasta Malbork oraz wspaniałe chwile wspólnie spędzone na zwiedzaniu, śpiewaniu piosenek przy ognisku zostaną w naszych głowach na bardzo długo.
/Informacja: Piotr Nowosielski/

Skip to content