FINAŁ szkolne...

FINAŁ szkolnego konkursu „MAM TALENT” – 20 kwietnia 2023 r.

20 kwietnia 2023 roku odbył się FINAŁ szkolnego konkursu MAM TALENT.
Do finału zakwalifikowało się 16 uczniów. Przed publicznością zaprezentowało się 13 uczestników.
Wszystkie występy były znakomite!!! Uczniowie popisali się zdolnościami i błysnęli kreatywnością. Wspaniała publiczność nagradzała naszych szkolnych artystów gromkimi brawami!!!! Aplauz dodawał skrzydeł i rozkręcał zabawę!!!! Wielu uczniów zadeklarowało chęć udziału w konkursie talentów za rok.
Decyzją JURY ( w składzie: dyrektor szkoły pani Grażyna Krupa, pani Izabela Kulik, pani Ilona Chmurzyńska i pani Barbara Aleksandrowicz) przyznano dwa równorzędne miejsca pierwsze!
MIEJSCE I – Nikola Duszkiewicz kl. IV – jazda na rolkach.
MIEJSCE I – Lena Wieliczko kl. II – taniec.
MIEJSCE II – duet Hanna Roman i Zuzanna Komorowska – kl. V – śpiew.
MIEJSCE III – duet Inga Roman i Lena Wieliczko – kl. II i III – taniec z autorską choreografią.
Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne nagrody rzeczowe, dedykowane pamiątki oraz dyplomy.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!!!
Dziękujemy wszystkim, którzy wspomagali nas w organizacji konkursu, w przygotowaniu nagród, nagłośnienia i akustyki, dekoracji sali! Dziękujemy jurorom oraz fotoreporterom!
Organizatorzy:
Grażyna Sekida, Monika Bajkowska, Katarzyna Skwira i Małgorzata Czerwińska.

Film – Finalistka szkolnego konkursu „Mam talent” IMG_2797

Film – Finalistka szkolnego konkursu „Mam talent” IMG_2796