Zakończenie r...

Zakończenie roku szkolnego w grupach przedszkolnych – 22 czerwca 2023 r.

Wakacje, znowu są wakacje … ⛱️🏝️⛵️
22 czerwca grupy przedszkolne przygotowały program artystyczny z okazji Dnia Rodziny oraz kończącego się roku przedszkolnego.
Celem uroczystości była integracja dzieci i rodziców z przedszkolem, prezentacja dorobku artystycznego.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem włączały się w przygotowania, aby godnie uczcić ten wspaniały dzień. Chętnie uczyły się okolicznościowych wierszyków i piosenek, a także układów tanecznych, aby jak najlepiej zaprezentować się przed bliskimi.
Dzięki rodzicom, na koniec roku szkolnego, każde dziecko otrzymało grę dydaktyczną i książki.
Wychowawczynie obdarowały je dyplomami i drobnymi upominkami .
Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Dzięki rodzicom każdy mógł posmakować wspaniałe ciasta i owoce, dorośli mogli wypić kawę lub herbatę, a maluchy soki owocowe.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za ten rok współpracy, za każdy dobry gest, okazaną życzliwość i miłe słowo.
Agnieszka i Bożena. 🤗🤗

Filmy: