XX FINAŁ WOŚP

XX FINAŁ WOŚP

Działo się u nas w remizie, działo. 🙂 Ku radości sztabu i naszej lokalnej społeczności. Atrakcji było wiele i każdy mógł coś odpowiedniego dla siebie znaleźć – chociażby wypić kawę i skosztować pysznego ciasta, obserwując przy tym występy uczniów, solówki odważnych śpiewaków oraz mógł pokołysać się w takt rytmów granych przez zespół Zibi-Tom. Loteria fantowa, ciepłe przysmaki z bufetu oraz gra Wii cieszyły się popularnością wśród najmłodszych.

Najwięcej emocji, jak każdego roku, wzbudziła licytacja gadżetów WOŚP. Uzyskane kwoty jak na nasze środowisko były wysokie – koszulka XX Finału WOŚP osiągnęła cenę 110 zł, a książka Jurka Owsiaka „Róbta co chceta” 120 zł. O godzinie 18:30 dotarł do nas worek pieniędzy z kwesty po gminie, którą przeprowadzili uczniowie ZS w Starym Targu (16 wolontariuszy) współpracujący z naszym Sztabem i GOK-iem w Starym Targu, a w nim 3000 zł. O godzinie 19:00 na naszym koncie było więc 4500 zł.  Kolejny sukces wielce cieszący.  Ostatecznie na naszym koncie zgromadziliśmy kwotę 5060,65.