Uwaga! Nauka ...

  • Dołącz do nas

Uwaga! Nauka hybrydowa w klasach IV-VIII od 17 maja 2021 r.

Od poniedziałku, 17 maja br. oddziały przedszkolne i uczniowie klas I-III kontynuują naukę stacjonarną, a uczniowie klas IV-VIII rozpoczynają nauczanie hybrydowe zgodnie z zamieszczonym harmonogramem zajęć.
Nauka odbywać się będzie w ścisłym reżimie sanitarnym.
Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym nauka odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi MEiN, MZ i GIS (wytyczne znajdują się na stronie www szkoły).
Rodziców proszę o zapoznanie się z w/w wytycznymi i ścisłą współpracę ze szkołą.
Dowozy i odwozy będą odbywały się zgodnie z obowiązującym
rozkładem przewoźnika, czyli tak jak przed przejściem uczniów na nauczanie zdalne.
Z wyrazami szacunku
Teresa Skolimowska

Skip to content