Uroczysty ape...

 • Dołącz do nas

Uroczysty apel…… – 13 października 2017 r.

13 października 2017 r. odbył się uroczysty apel z okazji obchodów Dnia Pracowników Oświaty.

Zgodnie z tradycją,  uroczyście w gronie uczniów, powitaliśmy pierwszoklasistów,   którzy tego dnia przystąpili do pasowania na ucznia. Uczniowie z każdej  klasy  zaprezentowali wiersze i piosenki dedykowane pracownikom szkoły z okazji ich święta .Wszyscy pracownicy otrzymali „Złote Feliksy”, statuetki wykonane przez uczniów z wizerunkiem Patrona Szkoły  Feliksa Łoyki.

Uroczyście ślubowanie złożyli:

 • Araśniewicz Mikołaj
 • Bakuła Jakub
 • Banaszewski Dominik
 • Bogusławski Mateusz
 • Gil Bogdan
 • Kłosiński Jakub
 • Kuch Amelia
 • Kwaterski Radosław
 • Ryś Aleksandra
 • Skalany Nikola
 • Skibiński Igor

Zapraszamy do galerii zdjęć……

Skip to content