SZKOLNE MISTR...

  • Dołącz do nas

SZKOLNE MISTRZOSTWA GMINY STARY TARG Z OKAZJI DNIA KULTURY FIZYCZNEJ – 21 września 2023 r.

⚽️🏓🏀👟🏅
W dniu 21.09.2023 r. podczas wspaniałej, słonecznej pogody mieliśmy przyjemność wziąć udział już po raz kolejny w Międzyszkolnych Mistrzostwach z okazji Dnia Kultury Fizycznej na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w miejscowości Stary Targ. Dużo zabawy i ciekawej rywalizacji było podstawą tego dnia. Dzieci mogły spróbować swoich możliwości podczas gry w piłkę nożną, tenisa stołowego, biegów sztafetowych, rzutów do celu oraz do kosza. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji nasza szkoła zajęła drugie miejsce wyprzedzając kilkoma punktami Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Rodziny Sierakowskich z Waplewa Wielkiego i ustępując pola zwycięzcy… szkole podstawowej ze Starego Targu GRATULACJE!!! Najważniejsze w tym dniu były uśmiechy, zadowolenie naszych podopiecznych oraz inegracja różnych środowisk szkolnych podczas zdrowej rywalizacji sportowej. Zwięczeniem tego pięknego sportowego dnia było wręczenie wszystkim uczestnikom pamiątkowych medali z rąk Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Targu pana Ryszarda Walendziaka oraz Dyrektorów w/w szkół.
/Informacja: Piotr Nowosielski/

Zapraszamy do galerii……

Skip to content