Szkolne "Andr...

  • Dołącz do nas

Szkolne „Andrzejki” – 30 listopada 2017 r.

Uczniowie klas od I do VII po zakończeniu zajęć lekcyjnych, w oczekiwaniu na szkolne odwozy miło spędzili czas, biorąc udział w konkursach, grach i zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez wychowawców i Samorząd Uczniowski.
Zabawa andrzejkowa miała na celu zintegrowanie dzieci klas I-III i klas IV-VII oraz pozostawienie po sobie pozytywnych wspomnień dostarczając dzieciom wielu miłych wrażeń. Wszyscy bawili się w rytm dyskotekowej muzyki. Uczennice klas IV-VII oraz wychowawcy klas młodszych przygotowali wróżby i wszyscy z chęcią oddali się magii. Trochę dla zabawy, a trochę serio uchylono rąbka zasłony spowijającej przyszłość. Zadowoleni i pełni wrażeń, po skończonej zabawie wrócili do swoich domów. Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili, co można obejrzeć na załączonych zdjęciach.

Zapraszamy do galerii zdjęć…..

Skip to content