Szkolne Andrz...

  • Dołącz do nas

Szkolne Andrzejki – 29 listopada 2019 r.

W dniu  29 listopada 2019 r. dla uczniów klas IV-VIII  korytarz szkolny  został zamieniony przez Samorząd Uczniowski  w „Salę Wróżb”.  Osobną „Salę Wróżb” miały również klasy I-III.  Niezwykłe, „magiczne damy” przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z ukrytych marzeń w kubeczkach, wróżyły również przyszłość. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Były również konkursy. Andrzejki to  jedyny taki dzień, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Szkolne Andrzejki były również wspaniałą okazją do dobrej zabawy tanecznej.

Zapraszamy do galerii….

Skip to content