Spotkanie z p...

  • Dołącz do nas

Spotkanie z policjantem – 29 listopada 2019 r.

29 listopada 2019 r. najmłodsi uczniowie  naszej szkoły mieli okazję porozmawiać z Policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych oraz bezpiecznym zachowaniu się w oczekiwaniu na autobus szkolny, jak również o ostrożności podczas wsiadania i wysiadania z autobusu. Nasz Gość zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dziecko na drodze oraz w Internecie, omówił  sposoby unikania lub pokonywania ich. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe. Dzieci odpowiadały na zadawane pytania, wykazały się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podawały liczne przykłady  niewłaściwego zachowania się. Z radością przymierzały strój obronny „Żółw”. W nagrodę za aktywny udział uczniowie otrzymali odblaskowe opaski.

Zapraszamy do galerii…….

Skip to content