Spotkanie edu...

  • Dołącz do nas

Spotkanie edukacyjne z policjantami -11 stycznia 2024 r.

Dbając o bezpieczeństwie naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczno – edukacyjne z funkcjonariuszami policji dla uczniów z klas młodszych i starszych.
Podczas prelekcji policjanci przypomnieli o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie ferii. Głównie skupili się na omówieniu zasad bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych na świeżym powietrzu. Przypomnieli także zasady postępowania wobec nieznajomej osoby, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Podczas spotkania uczniowie z radością przymierzali kamizelki i kaski policyjne oraz wzięli udział w zabawie z piłkami i tarczami.
Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.
/Informacja: Monika Bajkowska/

Zapraszamy do galerii i na filmiki….

 

 

Skip to content