Rozstania nad...

  • Dołącz do nas

Rozstania nadszedł czas ……… 28 lutego 2018 r.

Państwo Boreccy  to małżeństwo, które przez blisko 27 lat dowoziło uczniów do gminnych szkół, a po skończonych lekcjach odwoziło ich do domów. „Zielony traktobus” , tak nazywany przez dzieci środek lokomocji, był niezastąpiony. Państwo Boreccy swoją pracę wykonywali z wielkim zaangażowaniem i każdego dnia, nie zważając na pogodę, sumiennie wywiązywali się z powierzonych im obowiązków. Wszyscy wiedzieli, że dzieci pod ich opieką były bezpieczne.

Dnia 28.02.2018 r. po raz ostatni  „traktobus” pojawił się na parkingu przed Szkołą Podstawową w Szropach. Ta data wpisała się w naszą szkolną historię. Uczniowie na ręce Pani Boreckiej złożyli własnoręcznie wykonane laurki, kwiaty i serduszka. W zamian zostali obdarowani cukierkami. Zawsze będziemy pamiętali o tym cieple, jakim darzyli nas Państwo Boreccy, którzy byli z nami tak samo zżyci, jak my z nimi.

Dziękujemy serdecznie za wszystko: pracownicy i uczniowie Szkoły w Szropach 🙂

                                                                                                               Zapraszamy do galerii…..

Skip to content