Rozliczenie S...

Rozliczenie Sztabu- XXVII Finał WOŚP

Sie ma ……………… Wprawdzie w cieniu przykrych wydarzeń…… jednak miło jest nam poinformować, jak wielkie serce okazaliśmy dzieciom 13 stycznia 2019 r. podczas 27 Finału WOŚP, którego celem było pozyskanie środków „na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. „Graliśmy” w Gminie Stary Targ. W miejscowości Szropy zebrano łącznie kwotę 5912,53 zł (w tym wymieniona obca waluta), wolontariusze z Waplewa Wielkiego zebrali kwotę 631 zł, a wolontariusze z Zespołu Szkół w Starym Targu zebrali łącznie kwotę 2957 zł. Razem uzbieraliśmy: 9500,53 zł. Pieniądze w bezpiecznych kopertach zostały przekazane prze Szefa Sztabu Aurelię Bloch do mBanku w Elblągu. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy bezinteresownie włączyli się w działania sztabu: wszystkim wolontariuszom, SP w Szropach, ZS w Starym Targu, SP w Waplewie Wielkim, GOK w Starym Targu, OSP w Szropach, Rodzicom uczniów ze SP w Szropach, wszystkim sponsorom „gminnego grania” i ludziom dobrej woli, którzy nie zostali obojętni na naszą kwestę. To właśnie dzięki nim, grosz do grosza wrzucony do puszek wolontariuszy, a potem udział w organizowanych licytacjach i wspólnej zabawie, dał niemałą kwotę. RAZEM MAMY MOC!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć…….