Powiatowy kon...

  • Dołącz do nas

Powiatowy konkurs wiedzy o Stanach Zjednoczonych – 28 marca 2017 r

28 marca odbył się powiatowy konkurs wiedzy o Stanach Zjednoczonych. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku reprezentowana przez nauczycieli języka angielskiego tejże szkoły. Celem konkursu było motywowanie uczniów do poszerzenia wiedzy o krajach anglojęzycznych przy jednoczesnym motywowaniu ich do nauki języka angielskiego.

Nasza szkoła zgłosiła do konkursu jedną, trzyosobową drużynę w osobach:                                                       Zuzanna Sawińska, Julia Łukasik oraz Amelia Stech.

Opiekunem uczennic była pani Anna McArthur, która pomogła dziewczynkom w przygotowaniach do konkursu. Nasze uczennice poradziły sobie bardzo dobrze zarówno z pierwszym jak i drugim etapem konkursu, zdobywając IV miejsce. Wróciły do szkoły z dyplomami i drobnymi nagrodami, na które w pełni sobie zasłużyły.

Skip to content