Powiatowy Kon...

  • Dołącz do nas

Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej ,,Cuda Natury’’ – 23 maja 2018 r.

Dnia 23.05.2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Maksymiliana Golisza w Sztumie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej ,,Cuda Natury’’.  Celem konkursu była popularyzacja ekologicznych postaw dzieci poprzez muzykę i śpiew, zainteresowanie dzieci tematyką ekologiczną, rozwijanie aktywności twórczej oraz prezentacja umiejętności wokalnych. Naszą szkołę w kategorii klas I-III reprezentował duet z  klasy IIIa: Dominika Gągorowska i Michał Sawiński, a w kategorii klas IV-VI duet z klasy IV: Aleksandra Horbowy i Maria Santowska. W ogólnej punktacji uczennice z klasy IV zajęły III miejsce. Uczestnicy konkursu mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach papieru czerpanego podczas, których poznali historię tego nieistniejącego już rzemiosła.  Wyjazd naszych uczniów pod opieką p. Sylwii Jakubowskiej do Sztumu należy zaliczyć do udanych.

Zapraszamy do galerii zdjęć….

Skip to content