Powiatowy Kon...

  • Dołącz do nas

Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej ,,Cuda Natury’’ – 23 maja 2018 r.

Dnia 23.05.2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Maksymiliana Golisza w Sztumie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej ,,Cuda Natury’’.  Celem konkursu była popularyzacja ekologicznych postaw dzieci poprzez muzykę i śpiew, zainteresowanie dzieci tematyką ekologiczną, rozwijanie aktywności twórczej oraz prezentacja umiejętności wokalnych. Naszą szkołę w kategorii klas I-III reprezentował duet z  klasy IIIa: Dominika Gągorowska i Michał Sawiński, a w kategorii klas IV-VI duet z klasy IV: Aleksandra Horbowy i Maria Santowska. W ogólnej punktacji uczennice z klasy IV zajęły III miejsce. Uczestnicy konkursu mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach papieru czerpanego podczas, których poznali historię tego nieistniejącego już rzemiosła.  Wyjazd naszych uczniów pod opieką p. Sylwii Jakubowskiej do Sztumu należy zaliczyć do udanych.

Zapraszamy do galerii zdjęć….