Powiatowy kon...

  • Dołącz do nas

Powiatowy konkurs języka angielskiego pt.: „Flying colours” – 15 marca 2018 r.

15 marca 2018 roku odbył się powiatowy konkurs języka angielskiego pt.: „Flying colours”. Organizatorami konkursu byli nauczyciele w Szkole Podstawowej numer 1, w Malborku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VI: Wiktoria Bober, Krystian Dudziński oraz Natalia Rybak. Tematyka konkursu nie należała do najłatwiejszej bowiem dzieci spotkały się z angielską wersją Tomka Sawyer’a. Ponadto dzieci spróbowały swoich sił w gramatyce na poziomie egzaminów szóstoklasisty. Mimo to, że były to trudne zagadnienia, dzieci poradziły sobie z testami bardzo dobrze. Nie udało nam się stanąć na podium, ale nie zniechęciło to uczniów i już pytają o kolejne konkursy.

 Anna McArthur, nauczycielka języka angielskiego.

Dziękuję bardzo uczniom za udział i chęć do dalszych wyzwań w języku angielskim.

Skip to content