Obchody Dnia ...

  • Dołącz do nas

Obchody Dnia Chłopaka – 30 września 2019 r.

Tradycją naszej szkoły stały się obchody Dnia Chłopaka. Jak co roku 30 września dziewczęta z Samorządu Szkolnego przygotowały dla swoich kolegów małą niespodziankę. Najpierw wśród chłopców przeprowadziły  wybory  ,,Chłopaka na medal” , w wyniku których, to zaszczytne miano zdobył  uczeń klasy VII- Jacek Rydel. Następnie wszyscy koledzy zostali udekorowani sumiastymi wąsami i poczęstowani słodyczami. Na zakończenie imprezy wszystkim małym mężczyznom zrobiono pamiątkowe zdjęcie. W klasach I-III przy wyborze „Mistera najmłodszych chłopców” pomagały wychowawczynie i nauczyciele wspomagający. Quiz wiedzy z kultury zachowywania się wobec koleżanek wygrał uczeń klasy II – Kacper Skalany. Wszystkie maluchy miały okazję skosztować słodkości.

Zapraszamy do galerii………

Skip to content