Nasze sukcesy...

Nasze sukcesy z języka angielskiego……..

W grudniu zeszłego roku dzieci z klas od I do VI wzięły udział w ogólnopolskim konkursie językowym pt. „Orzeł z języka angielskiego”. Konkurs organizowany był przez „Konkursy Delta”, natomiast koordynatorem w naszej szkole była pani Anna McArthur.

Na początku lutego otrzymaliśmy wyniki, którymi warto się pochwalić. Biorąc pod uwagę wszystkie dzieci ze szkół biorących udział w tym konkursie, Delta wyłoniła 64 laureatów, w tym jedną uczennicę z naszej szkoły. Jest nią Emilia McArthur, która reprezentowała klasę I.

Uczestnikom, którzy nie otrzymali tytułu laureata, ale uzyskali wysoki wynik przyznano wyróżnienie. W naszej szkole jest to Zuzanna Sawińska, uczennica, która dzielnie reprezentowała klasę VI.

Należy tutaj również wspomnieć o uczestnikach, którzy wspaniale reprezentowali swoje klasy i otrzymali w tym prestiżowym, ogólnopolskim konkursie językowym dyplomy uznania. Są to:

Klasa I:

Lena Aleksandrowicz i Franciszek Lato

Klasa IIa:

Agata Rudzka i Zuzanna Ziętek

Klasa IIb:

Miłosz Geka

Klasa III:

Martyna Kęsy

Klasa IV:

Michał Bajkowski

Grzegorz Lesiuk

Maciej Ozga

Klasa V:

Wiktoria Bober

Krystian Dudziński

Nadia Baranek

Julia Łukasik

Izabella Radtka

Wszystkim uczestnikom składamy gorące gratulacje i podziękowania ze to, że tak wspaniale reprezentowali naszą szkołę oraz życzymy wielu sukcesów.