Międzynarodow...

  • Dołącz do nas

Międzynarodowy dzień Języków Obcych – 25 września 2015 r.

Drodzy rodzice i goście odwiedzający stronę Naszej Szkoły!

Informujemy Was, że w dniu 25.09.2013r. obchodziliśmy Międzynarodowy dzień Języków Obcych. Na trzeciej godzinie lekcyjnej, obecni w tym dniu w szkole uczniowie klas III, IV, V i VI udali się na przygotowaną przez panią Dorotę Belzyt – nauczyciela języka angielskiego – prezentację dotyczącą języków funkcjonujących w Europie. Po wysłuchaniu informacji oraz obejrzeniu interesujących filmów o trudnych zdaniach w różnych językach (… w Szczebrzeszynie, chrząszcz brzmi w trzcinie…) oraz o tym jak trudno jest nauczyć się języka polskiego tym, dla których jest on językiem obcym zorganizowany został konkurs wiedzy. Wszyscy zgromadzeni uczniowie wzięli w nim udział 😉

Laureaci nagród głównych (równorzędnych) wyłonieni zostali na drodze losowania spośród bezbłędnie wypełnionych testów, których było pięć:

Agnieszka Geka z klasy IV

Julia Michniewicz z klasy VI

Michał Bajkowski z klasy III

Ponadto powyższe osoby oraz Kinga Król kl. V i Julia Willma kl. IV za swoją wspaniałą pracę na lekcji języka obcego i poprawne rozwiązanie testu nagrodzone zastały oceną bardzo dobrą wpisaną do dziennika.

Tak trzymać!

Nagrody konkursowe – albumy książkowe – ufundowała pani Dorota Belzyt.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Przypominamy rodzicom, że za pomocą formularza w zakładce „Kontakt” zachęcamy,  do wyrażania opinii na temat uroczystości jak również propozycji współpracy rodziców ze szkołą.

Skip to content