III Międzyszk...

  • Dołącz do nas

III Międzyszkolna Olimpiada Języka Angielskiego – Malbork

W środę 16 marca 2016 r. Julia Michniewicz, Patrycja Wyszyńska oraz Robert Ozga reprezentowali  Naszą Szkołę w III Międzyszkolnej Olimpiadzie Języka Angielskiego. Uczniowie przygotowani przez p. Dorotę Belzyt odwiedzili Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego, aby rozwiązać test obejmujący zakresem materiał na poziomie I klasy gimnazjum. Towarzyszyła im również pani Anna Mc Arthur, której obecność pomogła utrzymać w ryzach stres towarzyszący wyzwaniu.

Jak i w poprzednich edycjach Olimpiady (uczestniczymy w niej jako szkoła od samego początku, czyli od 2013 r.) i tym razem uczniowie spędzili 3 godziny w murach gimnazjum, ale czas ten, oprócz pisania testu, przeznaczony był także na  słodki poczęstunek, oglądanie szkoły oraz wręczenie nagród. Każdy uczestnik Olimpiady otrzymał dyplom oraz nagrodę.

Aby odpocząć po wrażeniach udaliśmy się na krótki spacer ulicami Malborka,po którym wróciliśmy
„z tarczą” do Szrop.

Za rok także tam będziemy!

A już teraz przygotowujemy się do kolejnego anglojęzycznego wyzwania… KONKURS WIEDZY O KANADZIE organizowany przez SP nr 5 w Malborku. Tam także będziemy walczyć i godnie reprezentować Nasza Szkołę.

Skip to content