"Opowieść wig...

  • Dołącz do nas

„Opowieść wigilijna w dwóch aktach” – 21 grudnia 2018 r.

W przedświąteczny czas, zarazem ostatni dzień w szkole przed  przerwą świąteczną tradycyjnie……… no może nie do końca ;-)…… zapachniało w szkole świerkiem, wanilią i pomarańczą.  Dzisiejszy dzień, dzień klasowych spotkań przy wigilijnym stole poprzedziło, a jednocześnie uatrakcyjniło przedstawienie teatralne „ Opowieść wigilijna w dwóch aktach”. Uczniowie z kółka teatralnego zaprezentowali  zestawienie wieczoru  wigilijnego  w atmosferze luzu i nowoczesności z wieczorem  wigilijnym  z  tradycjami polskiej kultury. Magicznie świąteczna scenografia, choreografia, gra aktorska i oprawa muzyczna spełniły swoją rolę – rolę  przesłania dla wszystkich obecnych ; „Szanujmy nasze tradycje i przekazujmy je z pokolenia na pokolenie, aby nie zginęły”. Dziękujemy.

Koło teatralne w naszej szkole działa pod kierunkiem p. M. Bajkowskiej i p. K. Mettel

Zapraszamy do galerii zdjęć z Przedstawienia Świątecznego oraz klasowych wigilii…….

Skip to content