Dzień babci i...

Dzień babci i dziadka w grupie 0a i 0b – 19 stycznia 2024 r.

W piątek 19 stycznia odbyła się w przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Celem tego spotkania było: dostarczanie miłych wrażeń i przeżyć słownych, muzycznych i tanecznych, kształtowanie uczucia przywiązania do członków rodziny, okazywanie szacunku i miłości swoim dziadkom, a także współdziałanie z rówieśnikami w trakcie występów.
Aby godnie zaprezentować się przed babciami i dziadkami dzieci, pod kierunkiem wychowawczyń Agnieszki Borsuk-Zwolińskiej i Bożeny Wójcickiej oraz Ewy Dumalskiej, angażowały się w przygotowanie repertuaru.
Pięknie recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki i zaprezentowały układy taneczne.
Przybyli goście mieli także okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe.
Na zakończenie wszystkie przedszkolaki odśpiewały babciom i dziadkom sto lat i wręczyły wykonane w przedszkolu upominki, a goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i ciasto.
Rodzicom dziękujemy za przygotowanie poczęstunku.
Bardzo dziękujemy także p. Bogusi i p. Basi za okazaną pomoc w przygotowaniu uroczystości.
/Informacja: Bożena Wójcicka/

Zapraszamy do galerii…..