DZIEŃ BABCI I...

  • Dołącz do nas

DZIEŃ BABCI I DZIADKA – PRZEDSZKOLAKI – 22 stycznia 20201 r.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA – PRZEDSZKOLAKI
Z okazji tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka, Oddział Przedszkolny wraz z wychowawcą Panią Julią Lubaczewską-Jeszke pragnie złożyć wszystkim Babciom oraz Dziadkom najserdeczniejsze życzenia zdrowia,pomyślności oraz pogody ducha. Niech miłość jaką obdarzają Państwa najbliżsi, napełnia młodzieńczą energią oraz uśmiechem. W tym roku obchodzimy ten magiczny dzień nieco inaczej. W obliczu pandemii, która zmieniła świat, nie możemy wspólnie z Państwem i dziećmi świętować tego wyjątkowego dnia, jak co roku w murach szkoły. Jednak najważniejsze, że możemy być z Państwem sercem i złożyć najszczersze życzenia w formie nagrania. Zapraszamy do obejrzenia niespodzianki, jaką przygotowały Przedszkolaki.

Skip to content