Zapachniało Ś...

  • Dołącz do nas

Zapachniało Świętami……… Konkurs szkolny 10 grudnia 2018 r.

Ogromne zainteresowanie wśród uczniów wzbudził  zorganizowany w naszej szkole konkurs pod hasłem : „Magiczna choinka”. Uczniowie  z ogromnym zaangażowaniem przystąpili do konkursu. Wszystkie prace były  wykonane bardzo pomysłowo, oryginalnie  i estetycznie. Rodzice, uczniowie  oraz nauczyciele i pracownicy szkoły przez dwa dni  brali udział w głosowaniu. Wybór najpiękniejszego drzewka był bardzo trudny, ponieważ wszystkie choinki są magiczne i wprowadzają w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

W konkursie przewidziano trzy grupy wiekowe z,  których wytypowano faworytów:

I GRUPA- DZIECI Z KLAS ZEROWYCH 

I MIEJSCE- Nikola Bajkowska

II MIEJSCE- Oliwier Jancz

III MIEJSCE – Hubert Bajkowski

II  GRUPA- UCZNIOWIE KLAS I-III

I MIEJSCE – Marysia Strąk kl. I

II MIEJSCE- Lena Aleksandrowicz kl.III

III MIEJSCE- Franciszek Lato kl.III

III GRUPA- UCZNIOWIE KLAS IV-VIII

I MIEJSCE – Karol  Kozłowski kl .VI

II MIEJSCE – Aleksandra Horbowy kl. V

III MIEJSCE- Paulina Brzezicka  oraz Ksawery Bajkowski kl. IV

Zapraszamy do galerii zdjęć …………..

Skip to content