Zakończenie r...

  • Dołącz do nas

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Dziś, 24 czerwca 2016 r. , po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Zakończenie roku szkolnego jest zawsze okazją do podsumowań i refleksji. Dla „szóstoklasistów” jest to niestety  „czas pożegnań”. Pani Dyrektor Teresa Skolimowska wyróżniła na apelu najlepszych uczniów wręczając im  wzorowe świadectwa i nagrody książkowe. Następnie podziękowała  wszystkim, którzy wspierali  naszą szkołę,  Rodzicom za wsparcie swoich dzieci w procesie wychowania i za działania na rzecz naszej placówki oraz wszystkim pracownikom szkoły za  wkład w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw uczniów. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznych  i pełnych wrażeń  wakacji… Po zakończeniu ogólnej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie nastąpiło rozdanie pozostałych świadectw.

Zapraszamy do galerii zdjęć……….

 

Skip to content