Zajęcia listo...

  • Dołącz do nas

Zajęcia listopadowe w grupie O”A” 2014 r. – Światowy Dzień Misia i Andrzejki

Z okazji Światowego Dnia Misia 25 listopada 2014 r. klasa O”A” obchodziła urodziny misia połączone z zabawami ze sznurkiem i sznurówką. Dzieci samodzielnie udekorowały tort, brały udział w konkursie wiedzy o niedźwiedziach, śpiewały piosenkę urodzinową, usypiały misie do zimowego snu, zwijały sznurek na czas, przeplatały sznurek w ubranku misia według wzoru. Większość dzieci zdała egzamin ze sznurowania butów.

28 listopada 2014 r. odbył się zabawa andrzejkowa w klasie O „A”. Dzieci rzucały pieniążkami na szczęście, brały udział w licznych konkursach, odczytywały przyszłość z kart i gwiazd, ustawiały buty, przebijały serca i tańczyły w parach.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć…..

 

Skip to content