1 czerwca 201...

  • Dołącz do nas

1 czerwca 2016 r. w naszej szkole …….

01 czerwca 2016 roku  obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tradycyjnie, w tym dniu dzieci uczestniczyły w zmaganiach sportowych, których celem było kształtowanie wybranych sprawności i umiejętności poprzez zabawę oraz wspólna integracja dzieci , nauczycieli i środowiska. W radosny nastrój wprowadziły nas piosenki śpiewane indywidualnie i  zespołowo , klasami. Następnie, każde dziecko pokonywało tor sprawnościowy składający się z  10 konkurencji sprawnościowo – zwinnościowych, odpowiednio dobranych, tak aby nawet najmniejsze dziecko potrafiło je wykonać. W tym dniu nikt się nie nudził i nie było przegranych. Oprócz słodkich batoników , soczków i lodów dla każdego, laureaci konkursów : sportowego, przyrodniczego i plastycznego „ Moja szkoła” otrzymali ciekawe nagrody rzeczowe .  Mamy nadzieję , że wszyscy dobrze się  bawiliście i spotkamy się znów za rok.

Zmagania sportowe  opracowała i przygotowała wspólnie z klasą VI Małgorzata Czerwińska.               Galeria zdjęć……..

Lista  dzieci i uczniów wygranych i wyróżnionych w konkursie „Moja szkoła”:

Przedszkole 

1.Patrycja Strąk

2.Marysia Strąk

3.Ksawery Wiśniewski

„Zerówka”

1.Franek Lato

2.Emilka McArthur

3.Maciej Willma

wyróżnienie: Maciej Bończoszek

klasa Ia

1.Agatka Rudzka

2.Dominik Żurawski

3.Malwina Kot

wyróżnienie: Szymon Czyżak

klasa Ib

1. Ola Willma

2. Kamil Zatorski

3. Arek Gliński

klasa II

1. Ola Horobowy

2. Daniel Król

3. Julia Cacan

klasa III

1. Patryk Daszkiewicz

2. Julia Turzyńska

3. Karol Kozłowski

klasa IV

1. Wiktoria Żurawska

2. Kacper Czyżak

3. Krystian Dudziński

klasa V

1. Julia Łukasik

2. Kinga Król

3. Zuzia Sawińska

wyróżnienie: Nadia Baranek

klasa VI

1. Patrycja Wyszyńska

2. Mateusz Lesiuk

Konkurs plastyczny przeprowadziła : Sylwia Jakubowska i Anna McArthur.

Skip to content