XXII Finał WO...

  • Dołącz do nas

XXII Finał WOŚP w Szropach – 12 stycznia 2014 r.

Więc działo się w Szropach w Remizie, działo….  ku radości Sztabu i naszej lokalnej społeczności. Atrakcji tego roku również  było wiele i każdy mógł coś odpowiedniego dla siebie znaleźć – chociażby wypić kawę i skosztować pysznego ciasta,  obserwując przy tym występy uczniów,  oraz mógł pokołysać się w takt rytmów granych przez zespół „BOSS”.  Loteria fantowa, ciepłe przysmaki z bufetu  oraz  „twarzomalowanki”cieszyły się popularnością wśród najmłodszych.
Najwięcej emocji, jak każdego roku, wzbudziła licytacja gadżetów WOŚP. Uzyskane kwoty jak na nasze środowisko były wysokie – koszulka XXII Finału WOŚP osiągnęła cenę 130 zł.
Późnym wieczorem dotarł do Sztabu worek pieniędzy z kwesty po gminie, którą przeprowadzili uczniowie ZS w Starym Targu (16 wolontariuszy) współpracujący ze Sztabem w Szropach i GOK-iem w Starym Targu, a w nim 1872 zł. Wolontariusze ze Szrop podczas całego dnia zebrali około 1990 zł, czyli z naszej małej gminy Stary Targ na konto Fundacji WOŚP wpłynie 3862 zł.
Orkiestra w naszej gminie zagrała z powodzeniem dzięki naszym lokalnym sponsorom. Loterię naszą wsparły malborskie banki. Kawiarenkę i sklepiki zorganizowali rodzice uczniów naszej szkoły  oferując w niech wyśmienite ciasta własnego wypieku i  ciepłe przekąski. Nad całością czuwało Grono Pedagogiczne, obsługa oraz Rada Rodziców SP w Szropach i OSP w Szropach.
Sponsorom,organizatorom, wszystkim wolontariuszom oraz mieszkańcom naszej gminy, którym nie była obojętna nasza akcja, pragniemy  za każdy ofiarowany grosik serdecznie podziękować.

Zapraszamy do galerii, którą wzbogaciły dodatkowo zdjęcia, które wykonał Paweł Sekida.

Można o nas poczytać:

http://sztum.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2131355,szropy-stary-targ-zagrali-w-wielkiej-orkiestrze-swiatecznej,id,t.html

http://wydarzenia.gminastarytarg.pl/

Skip to content