Wyniki konkur...

  • Dołącz do nas

Wyniki konkursu „Zimowa chatka” – 19 grudnia 2019 r.

MAMY TO!!! Głosy zostały policzone, konkurs na świąteczną zimową chatkę został rozstrzygnięty… Poziom prac wykonanych przez uczniów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki hojności sponsorów, poza nagrodami głównymi, wręczone zostały nagrody pocieszenia. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Nagrody główne za pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych otrzymały:

 -Maja Parohl -Emilia McArthur -Julia Mettel

 Drugie zaszczytne miejsca zajęli:

 -Oliwier Jancz -Maria Strąk -Nikola Bogusławska 

Nagrody za trzecie miejsca otrzymali: 

-Inga Roman -Aleksandra Ryś -Arkadiusz Gliński 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, dzieciom, młodzieży, rodzicom i opiekunom za zaangażowanie w wykonanie prac. Wszystkim sponsorom dziękujemy bardzo za okazaną hojność…                                            Organizatorzy: Monika Bajkowska Karolina Mettel

Zapraszamy do galerii….

Skip to content