WYNIKI KONKUR...

  • Dołącz do nas

WYNIKI KONKURSU KULINARNEGO – 29 maja 2020 r

Przedszkole konkursZ MYŚLĄ O WASZYCH CUDOWNYCH MAMACH , ZOSTAŁ ZORGANIZOWANY KONKURS KULINARNY „ŚNIADANIE DLA MAMY’. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU ZA NADSYŁANIE ZDJĘĆ UKAZUJĄCYCH ZDOLNOŚCI KULINARNE. JESTEM PEŁNA PODZIWU WASZYCH UMIEJĘTNOŚCI. CIESZĘ SIĘ, ŻE W TAK WYJĄTKOWYM DNIU , JAKIM JEST DZIEŃ MAMY WYRAZILIŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ I PRZYGOTOWALIŚCIE MIŁĄ NIESPODZIANKĘ SWOIM WSPANIAŁYM MAMOM, WKŁADAJĄC W TO MNÓSTWO SERCA. JESTEM Z WAS DUMNA.
WYNIKI KONKURSU:
I miejsce – MARIA I KACPER STRĄK
II miejsce – MATEUSZ I BARTOSZ KRZYKOWSCY
III miejsce – ARKADIUSZ GLIŃSKI
 
Wręczenie nagród nastąpi po powrocie do szkoły.
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.
– Gratuluję zwycięzcom –
organizator konkursu – Julia Lubaczewska – Jeszke

Skip to content