WYNIKI AKCJI ...

WYNIKI AKCJI ,,KASZTANOBRANIE 2015”

W dwóch pierwszych miesiącach nowego roku szkolnego w szkole została przeprowadzona akcja „Kasztanobranie 2015”

W zbiórce kasztanów brali udział  chętni uczniowie z klas I-VI. Zebrano łącznie 137 kg kasztanów.

Najwięcej zebrali następujący uczniowie:

I miejsce: Łukasik Julia- klasa V- 45 kg

II miejsce: Banaszewski Przemysław- klasa V- 22 kg

III miejsce: Bajkowski Ksawery- klasa Ia- 10 kg

IV miejsce: Mettel Julia –klasa IV- 8 kg

Żurawska Wiktoria Klasa-IV- 8 kg

V miejsce: Willma Julia klasa IV- 6,25 kg

Willma Aleksandra klasa Ib- 6,25 kg

Dzięki przeprowadzonej akcji nawiązana została  współpraca z leśnictwem i zorganizowana w dniu 06 listopada 2015 r. wycieczka do lasu na ścieżkę dydaktyczną do Barcic, która była zakończona wspólnym ogniskiem. Kasztany zostały  przekazane panu podleśniczemu, od którego dostaliśmy propozycję wyjazdu do szkółki leśnej w Brachlewie.

Akcja „Kasztanobranie 2015” prowadzona była przez Firmę Pharmeko i za jej przyzwoleniem zebrane przez naszych uczniów kasztany zostały przekazane do szkółki leśnej dla zwierząt.

Sporządziła: Alicja Sekida

Zdjęcia wykonała Aleksandra Jancz – uczennica klasy VI

Zapraszamy do galerii zdjęć…..