Wyjazd na szt...

  • Dołącz do nas

Wyjazd na sztukę teatralną do I LO w Malborku – 16 lutego 2017 r.

Dnia 16 lutego 2017 r. uczniowie przedszkola, klasy zerowej i klasy  pierwszej uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym „Jaś i Małgosia”, które odbyło się na scenie w auli  I LO w Malborku. 

Kiedy rozbłysły światła reflektorów, a na scenie pojawili się aktorzy, uczniowie i tym razem odczuwali prawdziwą magię teatru. Zobaczyli aktorów w doskonale przygotowanych strojach i z trafną charakteryzacją. Największe wrażenie zrobiła na dzieciach Baba-Jaga. Niektóre maluszki tuliły się do swoich opiekunów w obawie bliskiego kontaktu z czarownicą.  Zmieniająca się scenografia oddawała doskonały obraz miejsca w jakim toczyła się akcja bajki.  Aktorzy wykonywali na scenie również piosenki, które pomagały dzieciom zrozumieć uczucia wszystkich postaci i wprowadzały odpowiedni nastrój. Bajka „Jaś i Małgosia” wywołała na twarzach uczniów raz uśmiech, a innym razem zaskoczenie czasami strach i smutek. Spektakl bardzo się podobał najmłodszym uczniom naszej szkoły. Po przedstawieniu rozległy się gromkie brawa i okrzyki radości.

Zapraszamy do galerii zdjęć…..

Skip to content