Wyjazd do Szt...

  • Dołącz do nas

Wyjazd do Sztumskiego Centrum Kultury – 6 lutego 2017 r.

Dnia 6 lutego 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przedstawieniach teatralnych, jakie miały miejsce w Sztumskim Centrum Kultury. Wyjazd do Kino-Teatru odbył się w dwóch turach. Uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie pod tytułem „Księga dżungli”, natomiast ich starsi koledzy „Małego księcia”.
Kiedy rozbłysły światła reflektorów, a na scenie pojawili się aktorzy, uczniowie odczuwali prawdziwą magię teatru. Zobaczyli aktorów w doskonale przygotowanych strojach, a scenografia oddawała klimat prawdziwej dżungli . Na scenie skupiała się gra świateł. Efektom świetlnym towarzyszyła oprawa muzyczna, co podobało się uczniom, bo piosenki pomagały zrozumieć uczucia wszystkich postaci i wprowadzały odpowiedni nastrój. Gra aktorów pełna swobody i naturalności wywołała na twarzach uczniów raz uśmiech, a innym razem zaskoczenie lub smutek. Spektakl bardzo się podobał uczniom. Wszystkich cieszyła namiastka prawdziwego teatru na sztumskiej scenie. Po przedstawieniu rozległy się gromkie brawa i okrzyki radości.

Zapraszamy do galerii zdjęć ….

Skip to content