Wycieczka klas 4 i 5 do Stacji Wygoda
W poniedziałek 25 maja uczniowie klas czwartej i piątej udali się na wycieczkę do Stacji Wygoda w Stanisławiu. Na miejscu przywitała ich piękna pogoda, dzięki czemu dzieci jeszcze przyjemniej mogły spędzić czas na świeżym powietrzu, aktywnie uczestnicząc w grze terenowej „w jeden dzień dookoła świata”. Podczas zabawy uczniowie musieli się wykazać kondycją fizyczną, spostrzegawczością, umiejętnością współpracy w grupie i logicznego myślenia. Następnie dzieci wzięły udział w warsztatach Lego oraz warsztatach Do It Yourself – „amulet marzeń”. Tego dnia uczestnikom wyjazdu nie zabrakło ruchu i wspaniałych wrażeń.
/info. / I. Chmurzyńska – Michalik
?fot./ I. Chmurzyńska – Michalik, S. Jakubowska – Wawrzkowicz


















