Wybory do wła...

  • Dołącz do nas

Wybory do władz Samorządu Szkolnego – 24 września 2019 r.

Dnia 24 września 2019 r. w Szkole Podstawowej im. F. Łoyki  w Szropach zostały przeprowadzone wybory do władz Samorządu Szkolnego. Uczniowie głosowali na  wyłonionych wcześniej kandydatów. W wyborach brali udział  uczniowie kl.II-VIII. W sumie w głosowaniu wzięło udział 88 uczniów.

Z obliczeń przeprowadzonych przez Komisję Wyborczą wynika, iż kandydaci  uzyskali następujące wyniki:

  1. Klaudia Nowakowska – kl.Va -12 głosów
  2. Klaudia Trochowska – kl. VI – 5 głosów
  3. Karol Kozłowski – kl. VII – 8 głosów
  4. Tomasz Michniewicz – kl.VII – 12 głosów
  5. Paulina Kosy – kl. VIII – 51 głosów

Przydział obowiązków dla poszczególnych kandydatów nastąpił dn.27.09.2019r. – na pierwszym, po wyborach, posiedzeniu Samorządu Szkolnego. Przewodniczącą Samorządu została Paulina Kosy, zastępcą- Tomasz Michniewicz, zaś skarbnikiem- Klaudia Nowakowska.

Opiekun Samorządu Szkolnego – Anna Kozaczek

Skip to content