Wrzesień za n...

  • Dołącz do nas

Wrzesień za nami……..

I już upłynął miesiąc szkolnej nauki. Zgodnie z kalendarzem szkolnym 21 września  obchodziliśmy w szkole „Święto Sprzątania Świata”. Z tej okazji uczniowie przygotowali tematyczny apel, loterię fantową oraz wykonali zwierzaki śmieciaki. Nad całością czuwała p. Alicja Sekida.

25 września gościliśmy w szkole zespół Policjantów. Jego  zadaniem było przypomnienie uczniom zasad bezpiecznego poruszania się w drodze do i ze szkoły oraz zasad bezpiecznego zachowywania się w szkole. Spotkanie to zorganizowała p. Izabela Kulik.

No i ….. nie zabrakło świętowania. „Od Bałtyku, aż po Kraków obchodzono Dzień Chłopaków”, zatem w naszej szkole również…  Chłopcy otrzymali drobne upominki oraz niespodziankę………. długą…. długą przerwę w formie dyskoteki. 😉

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Skip to content