Wizyta w Cent...

  • Dołącz do nas

Wizyta w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

17 września 2014 r.  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe  do Centrum Nauki Experyment w Gdyni, zorganizowanym przez p. Alicję Czwerenko. Wczesna pora zbiórki nie zniechęciła uczniów i wszyscy byli gotowi do wyjazdu przed godziną siódmą. Zajęcia, w których wzięli udział nasi uczniowie okazały się „super sprawą”, nauką poprzez zabawę i to nie tylko dla dzieci.  Na to, żeby wszystko zobaczyć dotknąć i spróbować trzeba poświęcić z pewnością  cały dzień i trochę tego czasu im zabrakło. Ale może następnym razem …. 😉  Z wyjazdu uczniowie powrócili zadowoleni  z uśmiechami na twarzach. 

O dobrej zabawie uczniów wiedzieliśmy już wcześniej, bowiem o godzinie 11:04 otrzymaliśmy wiadomość na pocztę o następującej treści: 

Dziękujemy, że odwiedziłeś Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni!
Przesyłamy Twoje zdjęcia wykonane podczas wizyty na naszej wystawie.
Zapraszamy do nas ponownie. 
Pozdrawiamy,
Zespół Centrum Nauki EXPERYMENT

Centrum Nauki Experyment w Gdyni jest instytucją kultury, której celem jest łączenie nauki i zabawy w atrakcyjną formę spędzania czasu na interaktywnych wystawach oraz poprzez prowadzenie działań komunikujących naukę. Centrum Nauki Experyment pozwala gościom na efektywne przyswajanie wiedzy, pomaga zrozumieć otaczające procesy, a także pobudza ciekawość świata.

imageimage (1)(brak nazwy) (1)(brak nazwy) (1)vvvvvvv

Skip to content