Wiosna, ach t...

  • Dołącz do nas

Wiosna, ach to Ty …. 21 marca 2024 r.🌷🌱

👏👏👏
To właśnie dziś do naszej szkoły przyszła Wiosna i zagościła już na dobre. Kto nie wierzy niech zajrzy do galerii zdjęć. Młodsi uczniowie stanęli na wysokości zadania i z wielkim zaangażowaniem przygotowali się do wiosennego konkursu na najładniejsze nakrycie głowy. To była prawdziwa rewia mody. Nasi uczniowie spisali się znakomicie! Każdy kapelusz był oryginalny i kolorowy. Niełatwe zadanie miało jury, gdyż wszystkie prace były piękne i w wykonanie każdej z nich włożono wiele wysiłku. Za udział w konkursie nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy konkursu. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspaniałe pomysły i ogromne zaangażowanie.

Zapraszamy za rok na drugą edycję wiosennego konkursu 👒😀
/Informacja: Monika Bajkowska/

Zapraszamy do galerii ….

Skip to content