Wakacji nasta...

  • Dołącz do nas

Wakacji nastał czas – grupa przedszkolna – 21 czerwca 2024 r.

Wakacji nastał czas🌞
Kończąc rok przedszkolny 2023/2024 dzieci
z grupy 0b przygotowały program artystyczny, którego treścią były wakacje i lato.
Były podziękowania dla rodziców za cały rok owocnej współpracy, dla pani dyrektor, nauczycieli, a przede wszystkim dla maluszków. Dzieci w tym roku, bardzo chętnie zdobywały wiedzę, nowe umiejętności, rozwijały swoje zdolności i zainteresowania, a także nawiązywały nowe przyjaźnie oraz uczyły się współżycia społecznego. Dziękuję rodzicom, pani Ewie i pani Bogusi za okazaną życzliwość, przyjazną dłoń, która wspierała mnie w pracy i za bezinteresowną pomoc.

Życzymy wszystkim zdrowych, bezpiecznych
i radosnych wakacji🌞
/Informacja: Bożena Wójcicka/

Zapraszamy do galerii…

 

Skip to content