W Ocean Parku...

  • Dołącz do nas

W Ocean Parku we Władysławowie ……….

Dnia 08. 06. 2015 r. uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Szropach byli na wycieczce w Ocean Parku we Władysławowie. Uczniowie poznali tematykę morską i oceaniczną,  zwiedzili Ocean Park z przewodnikiem oraz uczestniczyli w ,, Interaktywnym Show” z gadającym WIELORYBKIEM. Przy sprzyjającej pogodzie mogli wszyscy aktywnie wypocząć na placu zabaw oraz na miejscu skorzystać z gastronomi i zakupić w sklepiku  pamiątki z wycieczki. W drodze powrotnej wycieczka zatrzymała się na lody i nie tylko w …….  McDonald’s w Nowym Dworze Gdańskim.

                                                                                                        Wychowawczyni klasy VI: Alicja Sekida

Zapraszamy do galerii zdjęć……

Skip to content