W kinie.........

  • Dołącz do nas

W kinie………….. 20 września 2016 r.

20 września 2016 r. klasy czwarta, piąta i szósta wyjechały pod opieką pani Karoliny Mettel i pani Doroty Belzyt do kina w Gdyni, na dwa filmy.

Bardzo podobał mi się pierwszy film, który opowiadał  o nastolatce. Jej ojciec był doktorem, niestety  musiał wyjechać do Chin i sprzedać dom. Aż do  powrotu taty Ewa  musiała mieszkać z okrutną kobietą.

Z czasem jednak postanowiła, że ucieknie jak najdalej od tej kobiety. I tak się stało, ale niestety daleko nie udało jej się  uciec, gdyż zatrzymał ją policjant. Ku jej zaskoczeniu obronił ją obcy przechodzień mówiąc, że to jego kuzynka i spieszą się na pociąg. Gdy policjant  odszedł przedstawili się sobie i malarz zabrał ją do siebie do domu. Tam poznała jego matkę, która wysłuchawszy całej historii pozwoliła jej zostać u siebie. Ewa zamieszkała u nowej rodziny i poznawała się z nimi bliżej……………..

Nie będę opisywał całej treści filmu, ale chcę przekazać wszystkim, że wycieczka mi się bardzo podobała i cieszę się, że mogłem wziąć w niej udział……..

Patryk Daszkiewicz klasa IV

Skip to content