Uwaga rodzice...

  • Dołącz do nas

Uwaga rodzice – 30 maja 2019 r. – 16.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców w dniu 30.05.2019 o godzinie 16.00 na spotkanie z panią Elwirą Lelental, emerytowaną policjantką Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, byłego kierownika sekcji ds. walki z przestępczością narkotykową. Pani Lelental jest z wykształcenia pedagogiem i prawnikiem. Swoją wiedzą i doświadczeniem na temat przestępczości narkotykowej i sposobów walki z uzależnieniami dzieli się z uczniami, rodzicami i nauczycielami w całym kraju.

Nasz Gość przedpołudnie spędzi z młodzieżą prowadząc warsztaty- prelekcje dotyczące uzależnień, głównie narkotyków i dopalaczy. Zachęcamy również rodziców do poglębiania swojej wiedzy, jak ustrzec nasze pociechy w tym zwariowanym świecie pełnym pokus i niebezpieczeństw. Niech to spotkanie będzie przyczynkiem do wszczęcia rozmów z Waszymi dziećmi o uzależnieniach a przekonacie się jak wiele wiedzą i jak nie zawsze dojrzałe decyzje podejmują.

Zajęcia finansowane są ze środków GKRPA w Starym Targu w ramach programu wychowawczo- profilaktycznego Szkoły.

Skip to content