Uwaga - 22 kw...

  • Dołącz do nas

Uwaga – 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi …..

Julka

Drodzy Uczniowie- Przypominamy….!

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi to zawsze w naszej szkole była okazja do dobrej zabawy. W tym roku z powodu przymusowej zdalnej edukacji jesteśmy zobowiązani do świętowania tego dnia nieco inaczej. Nie oznacza to, że będzie nudno… Proponujemy kształtowanie postawy ekologicznej zachęcając Was do zabawy wykorzystując dobrze znany Wam recykling, czyli tego wszystkiego co posiadacie w domu, a co przerobione i odnowione nada starym rzeczom- przedmiotom nowego życia… EKOLUDKI to stworki, potworki wykonane z papieru, plastiku, szkła, a być może opadów-bio. Do Was należy decyzja co i z czego zostanie wykonane. Wierzymy, że macie głowy pełne pomysłów i z pewnością jak co roku staniecie na wysokości zadania. Zatem Pomysłowości. Oczywiście Przedszkolaki zdjęcia przesyłają na swoją grupę, pozostałe chętne osoby proszę przesyłać na szkolny messenger lub Izabela Kulik lub Pedagog Szropy

Skip to content