Uroczyste roz...

  • Dołącz do nas

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

INFORMACJA!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Feliksa Łoyki w Szropach informuje, że uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 01.09.2021 r. o godzinie 8:00 dla uczniów klas IV-VIII w sali sportowej. Natomiast uczniowie oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III rok szkolny rozpoczynają w klasie z wychowawcą. Sytuacja taka jest podyktowana reżimem sanitarnym dlatego też proszę uczniów o zaopatrzenie się w maseczki. Mamy nadzieję, że pogoda będzie dla nas łaskawa i apel odbędzie się na świeżym powietrzu dla wszystkich.

Niestety w związku z nadal panującymi obostrzeniami rodzice nie będą mogli uczestniczyć w apelu.

Autobusy będą według harmonogramu z lat ubiegłych, a odwozy planowane są od godziny 10:00. Zachęcamy Rodziców do osobistego przywiezienia dzieci zwłaszcza młodszych i odbioru ze szkoły w miarę możliwości.

                                                                                                                                         p.o. Dyrektora Szkoły

                                                                                                                  Grażyna Krupa

Skip to content