Uroczyste roz...

  • Dołącz do nas

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 dla uczniów naszej szkoły rozpoczęło się mszą świętą w kościele św. Piotra i Pawła w Szropach 1 września 2010 roku o godzinie 9:00. Po mszy świętej odbyło się spotkanie uczniów oraz rodziców z dyrektorem szkoły i wychowawcami klas.

02 września na sali gimnastycznej w Dąbrówce Malborskiej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego obu szkół. W uroczystym rozpoczęciu uczestniczyły władze gminne.

Od dnia 2 września 2010 r. wszyscy uczniowie rozpoczną zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Malborskiej. Będzie to niełatwy czas dla wszystkich. Czekają nas wczesne dojazdy do szkoły. Mamy nadzieję, że nie będzie to trwało długo i niebawem wrócimy do nowej, i nowoczesnej szkoły.

Skip to content