„Tydzień języ...

  • Dołącz do nas

„Tydzień języków obcych”- 11 października 2022 r.

W ostatnim czasie obchodziliśmy w naszej szkole „Tydzień języków obcych”. Uczniowie przygotowali piękne projekty dotyczące zawodów oraz państw. Klasa VIIIb przedstawiła ciekawe prezentacje na temat swojego czasu wolnego oraz sposobów uczenia się i przygotowywania na zajęcia lekcyjne. Wszystko oczywiście w języku angielskim 😊
Młodsi uczniowie z klas 1-4 przygotowali piękne flagi na świetlicy, które zdobią salę do dnia dzisiejszego. Ponadto uczniowie wielu klas wykonali interesującą grę „Memory”, która pozwala utrwalić słówka z języka angielskiego. Gra znajduje się na świetlicy szkolnej i jest ciekawym wyzwaniem, szczególnie dla najmłodszych.
Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za współpracę i dobrą zabawę.
Organizatorzy: Anna McArthur i Ilona Chmurzyńska – Michalik

Skip to content